Виховні заходи

Декада української мови «Українська – код нації»

(з 27.10.2023 - 5.11.2023)

27.10.2023 11:00

День української писемності й мови.

Написання радіодиктанту національної єдності

Шкільний етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

«Одягни вишиванку, школо моя!»

31.10.2023   Помилкаріум або Крамничка грамотності

Виставка стінгазет «Крилаті вислови в повсякденні»

Інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну»

02.11.2023   Екскурсія до національного музею Тараса Шевченка з учнями 10-11 класів
03.11.2023   Мовний відеофлешмоб (тематичні відеоролики із віршами чи фразами про українську мову)

Подарунки бійцям АТО до Дня примирення виготовляємо своїми руками.

6 травня в школі №319 міста Києва пройшов Єдиний урок мужності, пам’яті та примирення. Урок розпочався піснею Івана Поповича «Примиріться сини». Під час уроку здійснювався перегляд документальних кадрів зі спогадами учасників УПА. Учні розповідали про участь українців у Другій світовій війні та про незламність духу сучасних українських воїнів, випускників нашої школи, які загинули, приймаючи участь в АТО. Завершився урок піснею Наталії Бучинської «Перемога».

Конкурс малюнків «Пам’ять крізь віки»

Народ мій є!

Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!

В. Симоненко

Сьогодні, 22 січня, в школі була проведена лінійка пам'яті до дня Соборності України, вшанування пам'яті Геоїв Небесної сотні та загиблих в зоні АТО. Учнями школи була відтворена композиція "Єдина, Соборна Україна"