Для батьків

Впровадження електронного учнівського квитка

Відповідно до Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) №1864 від 25.10.2019 року, з 01 квітня 2020 року розпочалася промислова експлуатація автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті м. Києва (АСОП). У зв’язку з цим, до кінця 2020 року всі учні міста Києва отримають електронний учнівський квиток. Старі паперові учнівські квитки будуть дійсні до моменту повного переходу всіх шкіл на електронні документи.

e-ticket

Учнівські квитки виготовляються за рахунок міського бюджету та дають можливість школярам Києва безкоштовно користуватися громадським транспортом столиці. Квиток містить дані про власника, тому в майбутньому картка буде багатофункціональною.

З її допомогою школярі будуть проходити через турнікети в школах, використовуватимуть квиток як ключ для входу в електронний щоденник із розкладом уроків та е-системи навчання. Це дасть можливість батькам отримати доступ до інформації про пересування їхньої дитини у громадському транспорті та даних про навчальну діяльність.

Термін дії квитків складений з урахуванням освітніх рівнів. Тобто, термін дії отриманого квитка учнем 1-ого класу становить 4 роки, в 5-му класі за заявкою батьків електронний квиток оновлюється новим фото і видається строком на 5 років, в 10 класі відбувається переоформлення квитка з оновленим фото, його термін спливає після закінчення навчання учня у закладі.

Враховуючи вищевикладене, у цьому навчальному році термін дії квитків для:

• учнів 4, 9, 11 класів - квитки не замовляють, оскільки їх термін спливає в липні 2020 року.
  • учнів 3, 8, 10 класів – квитки замовляють на 2 роки до 01.07.2021 року.
  • учням 2, 7 класів - квитки замовляють на 3 роки до 01.07.2022 року.
  • учням 1, 6 класів - квитки замовляють на 4 роки до 01.07.2023 року.
  • учням 5 класів - квитки замовляють на 5років до 01.07.2024 року.

Враховуючи те, що школа завершила роботу по внесенню даних в Реєстр дітей міста Киева, повідомляємо про необхідність замовлення учнівських квитків батьками.

Для отримання електронної послуги (замовлення учнівського квитка) батькам,(або особам, що їх замінюють) потрібно зареєструватись на порталі надання електронних послуг ( https://my.kyivcity.gov.ua/ ), використовуючи кваліфікований електронний підпис (КЕП, ЄЦП) або BankID для підтвердження своїх даних. Для того, щоб відправити заявку на замовлення квитка потрібно в Особистому кабінеті киянина внести дані своєї дитини, заповнюючи відповідні поля форми та додати фото дитини, що відповідає вимогам до оформлення учнівського квитка. Послуга надається в декілька етапів: відправлена заявка потрапляє до закладу освіти, де її перевіряють та підтверджують, після чого передають замовлення на друк учнівських квитків.

Інструкція для батьків "ЯК ЗАМОВИТИ Е-КВИТОК?" - завантажити...

e ticket 04

e ticket 01 e ticket 02

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

pb 2020

Для батьків

Нагадуємо, що учням випускних класів (9, 11,12 класи) необхідно надати копії паспортів чи ID карток до навчального закладу з метою замовлення відповідного документу про освіту терміном до 15.02

ЗНО. На що варто звернути увагу!

1. Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. Зважаючи на стислі терміни реєстрації, радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів.

2. Реєстрація для участі в ЗНО почнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня.

3. Радимо визначитися із спеціальностями та навчальними закладами, до яких плануєте вступати, та ознайомитися з Правилами прийому до обраних Вами ВНЗ. Правила містять перелік конкурсних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

4. Звертаємо увагу, що навчальні заклади можуть вимагати для участі у конкурсі на однакові спеціальності різний перелік конкурсних предметів, з яких необхідно подавати сертифікат ЗНО.

У розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено матеріали, які допоможуть Вам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Учням, яким виповнилося 16 років, терміново надати до школи копії паспортів та ідинтифікаційних кодів!

Шановні Батьки, повідомляємо, що учні які не мають паспорта, не матимуть змогу здати Зовнішнє Незалежне Оцінювання, отже і отримати атестат (документ) про повну загальну середню освіту вони також не зможуть.