Для батьків

Інформування про умови організації навчання в новому навчальному році

Шановні батьки та учні!

Ось і добігає кінця літо, за декілька днів розпочнуться навчальні будні. Однак, якими вони будуть, сказати складно, очевидно одне: майбутній навчальний рік, як і кінець попереднього, буде незвичайним і вже точно не простим: пандемія коронавірусу диктує свої правила.

Хочемо вас ознайомити з основними змінами та нововведеннями у освітньому процесі нашої школи. Збираючись до школи, зверніть увагу на декілька важливих правил:
1. Батькам, перед виходом дитини із дому рекомендується проводити термометрію у дитини, оцінити стан здоров'я дитини і ні в якому разі не відпускати дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. 01 09 2020 01
2. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
3. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
4. Керівництво школи подбало про те, щоб уникати скупчень людей та забезпечити дистанціювання учнів. Для здобувачів освіти школи №319 було розроблено маршрут руху школярів та складено графік допуску учнів до школи: 01 09 2020 02
5. Вхід до приміщень школи і пересування ними дозволятиметься лише в захисній масці або респіраторі. Знімати маску можна лише під час заняття. 01 09 2020 03
6. Піклуйтесь про себе! Для цього при вході в школу та в класах встановлені антисептики для обробки рук. 01 09 2020 04
7. Вчителям та персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг. Персонал школи допускається до роботи тільки після вимірювання температури безконтактним термометром. Якщо температура перевищує 37,2℃, то працювати не можна. Те саме стосується людей із проявами гострих респіраторних захворювань. 01 09 2020 05
8. Навчання учнів організовано на різних поверхах школи, що дає змогу уникати скупчень дітей та мінімізувати контактування. Також з цією ж метою на підлозі нанесено розмітку, яка вказує напрям руху під час пересування закладом. Щоб уникати зайвих контактів, рекомендуємо дотримуватись розмітки! 01 09 2020 06
9. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок. Батькам, зі свого боку: перед виходом із дому рекомендується проводити термометрію у дитини, оцінити стан здоров'я дитини і ні в якому разі не відпускати дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем.
10. Санвузли забезпечені рідким милом, паперовими рушниками. Багаторазові рушники використовувати заборонено.
11. Після кожного заняття приміщення буде провітрюватися протягом не менше 10 хвилин. У кінці робочого дня усі поверхні – дверні ручки, столи, стільці, перила будуть дезінфікувати.
12. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
13. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини. Створимо безпечне середовище у нашій школі разом!

Зустрінемось 1 вересня 2020 року о 8:30 у школі)

Адміністрація школи

До уваги батьків анкета!

До уваги батьків! Повернення учнів до закладу освіти можливе за наявності інформації щодо задовільного стану здоров’я та відсутності контактів з інфікованими особами. У зв’язку з цим, просимо заповнити анкету та віддати класному керівнику.

Анкета - завантажити...

 medoglyad medoglyad 

До відома батьків! Шкільний медичний огляд 2020: що необхідно знати батькам?

Інформуємо про порядок проходження обов’язкових щорічних профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідно до наказу МОЗ України від 16.07.2010 № 682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних класів» усі діти віком від 7 до 17 років щорічно мають проходити обов'язкові медичні профілактичні огляди учнів загальноосвітніх навчальних закладів медичними працівниками у присутності батьків або інших законних представників у лікувально-профілактичному закладі.

Які його особливості цьогоріч та, що слід знати батькам про процедуру його проведення?

Обов’язковий медичний огляд проводиться щорічно для виявлення у дітей захворювань, подальшого їх спостереження, планового лікування чи реабілітації та запобігання масовим колективним інфекціям. Огляди проводяться у присутності батьків лікарями первинної ланки, з якими раніше підписали декларацію.

Медичний огляд школярів: які довідки потрібні на 1 вересня?

Які довідки потрібні для відвідування школи?

1. Довідка форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду». Вона видається педіатром чи сімейним лікарем після огляду дитини. У довідці має бути зазначено:

 • прізвище та ім’я дитини, дату її народження і стать;
 • місце проживання дитини, телефон батьків;
 • найменування закладу загальної середньої освіти, клас;
 • дату проведення обов’язкового медичного профілактичного огляду (а також дату попереднього профогляду і рекомендовану дату наступного);
 • висновок про стан здоров’я дитини (якщо школяр має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис);
 • групу для занять фізичною культурою;
 • рекомендації.

2. Довідка форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень», у якій міститься інформація про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб. Якщо дитина була вакцинована вчасно за Календарем профілактичних щеплень, то з 7 до 14 років їй не проводять вакцинацію чи ревакцинацію. Відповідно, дані у карті профілактичних щеплень не оновлюються і довідки не потрібно.

 medoglyad medoglyad 

Впровадження електронного учнівського квитка

Відповідно до Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) №1864 від 25.10.2019 року, з 01 квітня 2020 року розпочалася промислова експлуатація автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті м. Києва (АСОП). У зв’язку з цим, до кінця 2020 року всі учні міста Києва отримають електронний учнівський квиток. Старі паперові учнівські квитки будуть дійсні до моменту повного переходу всіх шкіл на електронні документи.

e-ticket

Учнівські квитки виготовляються за рахунок міського бюджету та дають можливість школярам Києва безкоштовно користуватися громадським транспортом столиці. Квиток містить дані про власника, тому в майбутньому картка буде багатофункціональною.

З її допомогою школярі будуть проходити через турнікети в школах, використовуватимуть квиток як ключ для входу в електронний щоденник із розкладом уроків та е-системи навчання. Це дасть можливість батькам отримати доступ до інформації про пересування їхньої дитини у громадському транспорті та даних про навчальну діяльність.

Термін дії квитків складений з урахуванням освітніх рівнів. Тобто, термін дії отриманого квитка учнем 1-ого класу становить 4 роки, в 5-му класі за заявкою батьків електронний квиток оновлюється новим фото і видається строком на 5 років, в 10 класі відбувається переоформлення квитка з оновленим фото, його термін спливає після закінчення навчання учня у закладі.

Враховуючи вищевикладене, у цьому навчальному році термін дії квитків для:

 • учнів 4, 9, 11 класів - квитки не замовляють, оскільки їх термін спливає в липні 2020 року.
 • учнів 3, 8, 10 класів – квитки замовляють на 2 роки до 01.07.2021 року.
 • учням 2, 7 класів - квитки замовляють на 3 роки до 01.07.2022 року.
 • учням 1, 6 класів - квитки замовляють на 4 роки до 01.07.2023 року.
 • учням 5 класів - квитки замовляють на 5років до 01.07.2024 року.

Враховуючи те, що школа завершила роботу по внесенню даних в Реєстр дітей міста Киева, повідомляємо про необхідність замовлення учнівських квитків батьками.

Для отримання електронної послуги (замовлення учнівського квитка) батькам,(або особам, що їх замінюють) потрібно зареєструватись на порталі надання електронних послуг ( https://my.kyivcity.gov.ua/ ), використовуючи кваліфікований електронний підпис (КЕП, ЄЦП) або BankID для підтвердження своїх даних. Для того, щоб відправити заявку на замовлення квитка потрібно в Особистому кабінеті киянина внести дані своєї дитини, заповнюючи відповідні поля форми та додати фото дитини, що відповідає вимогам до оформлення учнівського квитка. Послуга надається в декілька етапів: відправлена заявка потрапляє до закладу освіти, де її перевіряють та підтверджують, після чого передають замовлення на друк учнівських квитків.

Інструкція для батьків "ЯК ЗАМОВИТИ Е-КВИТОК?" - завантажити...

 e ticket 04

 e ticket 01 e ticket 02 

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

pb 2020

Більше статей...

 1. Для батьків